Idzie wiosna

Od rozpoczęcia naszej przygody kulinarnej minęło pół roku. Odwiedziło nas dużo klientów, którzy docenili smak naszych naleśników i doskonałej kawy.  Wśród nich byli studenci Łódzkiej Szkoły Filmowej, którzy w sąsiadującym z nami Teatrze Studyjnym przygotowywali przedstawienie dyplomowe. Kibicowaliśmy im z całego serca, ciesząc się sukcesem “Pomysłowych mebelków z gąbki” – nagrodzonych m.in. na festiwalu w Maroku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości rozszerzyliśmy ofertę o sałatki oraz pankejki. Tym, którzy odwiedzają nas rano proponujemy nie tylko przygotowywane na miejscu kanapki, lecz także jajecznicę, podawaną z dodatkami lub bez. W najbliższym czasie zaczarujemy Was nowymi rodzajami kawy, nadal wypalanej w łódzkiej palarni. Wiosnę powitamy mleczno-owocowymi koktajlami i wyciskanymi na miejscu sokami owocowymi.

Dla Waszej wygody zaktualizowaliśmy stronę w ten sposób, aby łatwiej można było przeglądać menu lokalu.

Zaduszki

Dzisiaj i jutro (2.11) nie pracujemy. Odwiedzamy groby bliskich i odpoczywamy, by w poniedziałek, jak zawsze, powitać Was na Wólczańskiej już o 7:50.

Działamy już dwa miesiące

Naszą stronę na Facebooku polubiło do dzisiaj 100 osób.

W międzyczasie zjedliście u nas na miejscu lub zamówiliście na wynos ponad 1000 naleśników.

Dziękujemy i zapraszamy także na ciasta, kanapki (przygotowywane według życzenia) i kawę, która zyskuje coraz więcej zwolenników, bo rzeczywiście jest tego warta.